Термометр біметалічний осьовий ТБУ-100/150 НЖ кл. 1,5 (0 … + 300 ° C)
1 275 грн. з ПДВ
| Діаметр корпусу | 100 мм |
|---|---|
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал механізму | латунь |
| Діапазон вимірювання (° C) | 0 … +300°C |
| Розташування штуцера | осьовий (ззаду) |
| Різьба штуцера | G1/2″ |
| Довжина гільзи | 150 мм |
| Матеріал гільзи | нержавіюча сталь |
| Клас точності | 1,5 |
| Ступінь захисту | IP 40 |
Є в наявності
Артикул:
19-234
Категорія: Термометри біметалічні
Опис
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-100/150 НЖ кл. 1,5 призначений для вимірювання температури рідин і газів у промислових установках. Принцип дії заснований на деформації біметалічної пластини під впливом температури. Корпус виготовлений зі сталі, має діаметр 100 мм. Шкала градуйована в діапазоні від 0 до 300°C. Клас точності 1,5 гарантує високу точність вимірювань.
Основні технічні характеристики:
- Діапазон вимірювань: 0…+300°C
- Клас точності: 1,5
- Діаметр циферблату: 100 мм
- Довжина гільзи: 150 мм
- Матеріал корпусу: сталь
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Термометр біметалічний осьовий ТБУ-100/150 НЖ кл. 1,5 (0 … + 300 ° C)” Скасувати коментар
Доставка
Доставка
Відправлення продукції здійснюється кожен вівторок та четвер.
Доставка по Україні
Доставка по Україні здійснюється оператором Нова пошта.
Самовивіз
Ви можете забрати товар самостійно з нашого офісу кожного вівторка та четверга з 9:00 до 15:00.
Супутні товари
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-63/50 НЖ кл. 1,5 (-35…+60°C)
Артикул:
19-003
776 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-63/50 кл. 1,5 (0…+160°C)
Артикул:
19-006
425 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-63/50 НЖ кл. 1,5 (0…+160°C)
Артикул:
19-007
776 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний радіальний ТБУ-63/50 НЖ кл. 1,5 (-35 … + 60 ° C)
Артикул:
19-011
983 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний радіальний ТБУ-63/50 кл. 1,5 (0 … + 160 ° C)
Артикул:
19-014
620 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-63/100 НЖ кл. 1,5 (-35…+60°C)
Артикул:
19-019
901 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний осьовий ТБУ-63/100 кл. 1,5 (0…+120°C)
Артикул:
19-020
511 грн. з ПДВ
Термометр біметалічний радіальний ТБУ-63/100 кл. 1,5 (0 … + 120 ° C)
Артикул:
19-028
663 грн. з ПДВ

Відгуки
Відгуків немає, поки що.